Żuk tuning

 

Co weszło w skład tuningu żuka?

Silnik bmw m52b20, skrzynia biegów bmw, hamulce tarczowe Lublin, wspomaganie Lublin, zawieszenie Tarpan, Lublin, Traffic, Sharan:)

Całość wykonana tak aby nie było widać żadnej modyfikacji, nawet lewarek zmiany biegów jest oryginalny i w tym samym miejscu co w każdym innym żuku.

Most pozostał oryginalny z żuka i całkiem nieźle daje sobie radę. Rama bezproblemowo znosi większe przeciążenia, karoseria też nie wskazuje na jakiekolwiek oznaki zmęczenia dodatkową mocą silnika.

żuk tuning

Dlaczego żuk został poddany tuningowi?

Żuk to wspaniałe Polskie auto dostawcze, wzbudza uwagę i uśmiech na twarzy. Jednak do codziennego użytkowania go w obecnych warunkach potrzebny był tuning. Przecież nie można co chwilę naprawiać żuka na poboczu albo robić korków na ulicach. Tuning był konieczny. Po pierwszych zmianach apetyt rośnie i pojawiają się nowe pomysły na tuning żuka. Żuk świetnie przyswaja wszystkie modyfikacje, jest duży, wszędzie jest sporo miejsca, a sama rama jest prosta i solidna więc spawanie elementów nie stanowi problemu. W tym kontekście żuk to idealne auto do tuningu.

2 myśli nt. „Żuk tuning”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *